• FNC TARIM

    Çevreci ve Kaliteli Ürünlerle Tarımda Öncü Şirket

  • ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

    Tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

  • TEKNOLOJİYİ ÜLKEMİZE TAŞIYORUZ

    Uluslararası İşbirlikleri ile Yerel Çözümler

FNC LTD. ŞTİ.

2006 yılında kurulan FNC TARIM, BOR/NİĞDE Karma organize sanayi bölgesindeki fabrikasında Bitki Koruma Ürünleri ve Bitki Besleme Ürünleri üretmektedir.

Halihazırda EC, SC, SL, WDG, WP ve SP gibi bitki koruma ürünleri formülayonları yapan şirketimiz aynı zamanda Glyphosate adlı total herbisitinde aktif maddesini üretmek üzere gerekli yatırımları tamamlamıştır. Aynı zamanda Fe-EDDHA şelatlı kloroza karşı kullanılan bitki koruma ürününün de laboratuvar ortamında üretimini başarmış ve gerekli altyapı ve yatırım çalışmaları devam etmektedir.

Şirketimiz çözüm odaklı çalıştığından yöresel sorunlara göre bitki besleme ürünlerini üretmekte ve yöresel gelen çözümlere sorunu yerinde irdeleyerek çözüm bulmaktadır. Sizlerden gelen sorunlara anında odaklanıp mevcut sorunun çözümünü gerçekleştirmektedir. Bunun için Niğde, Ankara ve Çanakkale de bulunan ulusal üniversitelerimizle sıkı bir bağlantı içinde olup gerek bünyemizde bulunan gerekse bu üniversitelerde bulunan akademisyenlerle kalıcı ve net çözümler bulmaktayız. Ayrıca yerli ve yabancı birçok şirkete lojistik hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : Bor Karma Organize Sanayai Bölgesi 
Ankara Asfaltı 9. Km. 2B Nolu Yol No:3 Bor/Niğde/Türkiye

Şube   : Caglayan Mah. 2051 Sokak Feza Apt. No:14/6 Antalya/Türkiye
+90 242 324 7516
+90 242 324 2969
+90 532 350 80 01
info@fncltd.com.tr

SİPARİŞ VERNot : * olan alanları doldurmak zorunludur. En kısa sürede size dönüş yapacağız.